---
Armáda a bezpečnostní složky

Armáda a bezpečnostní složky

Naše výrobky pro armádní sektor jsou navrženy tak, aby splňovaly požadavky pro různé ozbrojené síly v rámci NATO. STAP a.s. je výzamný výrobce pro bezpečnostní složky a splňuje náročné specifikace jak kvality, tak i speciálních úprav, jako jsou např. IRR.

Jsme jedním z mála výrobců, kteří mohou nabídnout jakýkoliv barevný odstín výrobků, protože máme svojí vlastní barevnu.

Naše výrobky s kamuflážovými potisky (až 5 barev na výrobku) jsou používány především v ozbrojených složkách – taktické vesty, pouzdra na zbraně, nebo tašky, vaky a batohy.

Nabízíme také speciální úpravy výrobků, jakou jsou např. anti-bakteriální, vodě odolné, nehořlavé, odolné proti hnilobě a další úpravy.

Popruhy mohou být nasekány na jakékoliv délky dle přání zákaníků, případně s vyseknutými otvory různých velikostí a tvarů a navíc nabízíme i knofekci, tzn. šití do smyček, přišívání k přezkám či karabinám atd.

Na základě dodaných parametrů jsme schopni vyrobit produkt dle vašich konkrétních návrhů, nebo uvítáme jakoukoliv příležitost s vámi spolupracovat na vývoji produktu, který splní vaše požadavky a očekávání.

Do tohoto sektoru dodáváme:

Zipy, Suché zipy, Popruhy, Hladké stuhy, Pružné stuhy, Tkané etikety.

Pro mnoho použití jako např.:

  • Armáda - popruhy a lemovky jsou používány na výrobu opasků, neprůstřelných vest, pouzder a řemenů na zbraně, batohů, obalů, apod.. Popruhy se používají nejčastěji v barvě khaki, černé, zelené, nebo béžové. Můžeme nabídnout i popruhy s vetkaným maskáčovým vzorem
  • Hasiči - na vybavení pro hasiče najdou uplatnění zejména výrobky z našeho portfolia s úpravou pro sníženou hořlavost nebo z nehořlavých materiálů
  • Policie - popruhy a lemovky převážně v černé barvě jsou používány na výrobu např. opasků, pouzder a řemenů na zbraně, ochranných vest, chráničů, batohů, brašen. Suché zipy a etikety pak v kombinaci tvoří nášivky na uniformy.
  • Záchranáři - popruhy jsou nedílnou součástí vybavení pro záchranáře. Můžete je najít v sanitkách, také se jimi upínají pacienti na mobilním lůžku či sedadle při převozu. Letečtí záchranáři používají stejně jako další pracovníci ve výškách postroje, smyčky, helmy a další prostředky osobního zabezpečení, kde se uplatňují převážně pevnostní popruhy.
Armáda a bezpečnostní složky
Armáda a bezpečnostní složky
Armáda a bezpečnostní složky
Armáda a bezpečnostní složky

WE ARE GREEN
& EXPANDING

TRY OUR PRODUCTS

POSLAT POPTÁVKU

SEKTORY

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Více informací