---

Kariéra

Společnost STAP a. s. Vilémov u Šluknova hledá aktuálně nového kolegu / kolegyni na pozici

Tkadlena

Místem výkonu práce je Vilémov u Šluknova. Jedná se o práci v hlavním pracovním poměru – buď 2-směnný provoz, 7,5 hodinové směny, nebo nepřetržitý provoz, 12 hodinové směny (režim „krátký a dlouhý týden“).

Nástup možný ihned.

Nepožadujeme kvalifikaci v textilním oboru, postačí zručnost a chuť naučit se něco nového. Případná praxe v textilním průmyslu je však samozřejmě výhodou! Kandidáty bez textilního vzdělání sami zaučíme.

Jsme stabilní a rozvíjející se textilní firma, nabízíme jistotu výdělku, zaměstnanecké benefity (stravenky, věrnostní odměny, pravidelné příspěvky na penzijní připojištění). Společnost STAP a. s. zavedla pro tuto pozici (tkadlena) NÁBOROVÝ A MOTIVAČNÍ PŘÍSPĚVEK. Uchazečka při nástupu na zmiňovanou pozici obdrží bonus ve výši 3 000 Kč, dále budou následovat další motivační odměny v rámci zácviku. Stejný bonus obdrží případně i stávající zaměstnanec (zaměstnankyně), který(á) nového zaměstnance do firmy doporučí (přivede).


Seřizovač

Jedná se o hlavní pracovní poměr s místem výkonu práce na provoze 1 ve Vilémově u Šluknova. Práce ve nepřetržitém provozu (12h směny, krátký, dlouhý týden), nástup možný ihned!

Požadujeme:

  • středoškolské vzdělání ukončené výučním listem, ideálně v některém z technických oborů, jako např. NÁSTROJAŘ, OBRABĚČ KOVŮ, AUTOMECHANIK apod. Případná praxe v oboru je výhodou!
  • flexibilitu, iniciativu a spolehlivost, chuť pracovat a učit se nové věci

Nabízíme:

  • práci ve stabilní a rozvíjející se textilní firmě
  • jistotu výdělku
  • zaměstnanecké benefity (stravenky, věrnostní odměny, pravidelné příspěvky na penzijní připojištění)
  • možnost profesního růstu
  • mzdové rozpětí (dle kvalifikace, případné praxe a schopností): 95 – 140 Kč / hod + příplatky za směnnost, příplatky za přesčasy

Společnost STAP a. s. zavedl pro tuto pozici (seřizovač) NÁBOROVÝ A MOTIVAČNÍ PŘÍSPĚVEK. Uchazeč při nástupu na zmiňovanou pozici obdrží bonus ve výši 3 000 Kč, dále budou následovat další motivační odměny v rámci zácviku. Stejný bonus obdrží případně i stávající zaměstnanec, který nového zaměstnance do firmy doporučí (přivede). Detailní podmínky k vyplacení náborového bonusu při osobním vstupním pohovoru.


V případě zájmu zasílejte, prosím, své životopisy na e-mail: trojanova@stap.cz, nebo kontaktujte přímo personální odbor, pí. Gabriela Trojanová, tel.: 412 315 511, mobil: 721 573 728. (Na případné dotazy na Facebooku nebudeme reagovat. Děkujeme za pochopení.)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Více informací