Stap
výrobce stuhařských výrobků a zdrhovadel
Produkty > Zdrhovadla

Spirálová zdrhovadla a zdrhovadlové pásy

Zdrhovadlové pásy nebo zdrhovadla vyrábíme zejména z polyesteru (mohou být i polyamidová) a to ve 3 šířích:

WS 0 – šíře zdrhovadla 25 mm, z toho šíře spirály 4 mm. Dodáváme jako nekonečný pás na cívkách o 300 m, nebo zdrhovadlo od délky 10 cm do 10m pouze jako nedělitelné. Větší délky jsme pak schopni vyrobit také, ale již to nebude strojová výroba, nýbrž ruční.

WS 10 – šíře zdrhovadla 32 mm, z toho šíře spirály 6 mm. Dodáváme jako nekonečný pás na cívkách o 200 m, nebo zdrhovadlo od délky 16 cm do14 m a to jak dělitelné, tak i nedělitelné. Větší délky jsme pak schopni vyrobit také, ale již to nebude strojová výroba, nýbrž ruční.

WS 20 – šíře zdrhovadla 34 mm, z toho šíře spirály 8 mm. Dodáváme jako nekonečný pás na cívkách o 150 m, nebo zdrhovadlo od délky 16 cm do 14m a to jak dělitelné, tak i nedělitelné. Větší délky jsme pak schopni vyrobit také, ale již to nebude strojová výroba, nýbrž ruční.

Typy zdrhovadel

  • Nedělitelné zdrhovadlo
  • Dělitelné zdrhovadlo
  • Zdrhovadlo do tvaru O
  • Zdrhovadlo do tvaru X

Typy jezdců

Zdrhovadla můžeme opatřit značením délek i vodících čar. V nabídce je široká škála jezdců (lakované, pokovené, s aretací nebo bez aretace, jednostranné či oboustranné, ale i speciální s logem dle přání zákazníka).

Dodáváme také tzv. zaměnitelná zdrhovadla, která mají výhodu v tom, že se po rozepnutí rozdělí na levou a pravou část zipu, které se poté dají libovolně spojit s jakoukoliv jinou levou či pravou částí zipu ze stejné dodávky. Využití je  zejména v matracářském průmyslu, kdy se běžně zdrhovadlo rozdělí, aby se jednotlivé díly matrace (potahu) po ušití následně spojili bez jakékoliv obavy, že zipy nebudou k sobě sedět.

Zdrhovadla se vyrábí ve zhruba 120 základních barvách. U nestandardních barev je minimální množství 1.000 m nebo 100 ks (množství v kusech musí být ale v součtu 1000 m)

Zdrhovadla se uplatňují v oděvním, obuvnickém i automobilovém průmyslu, dále při výrobě matrací, stanů apod. 

Galerie

Spirálová zdrhovadla a zdrhovadlové pásy
Spirálová zdrhovadla a zdrhovadlové pásy
Spirálová zdrhovadla a zdrhovadlové pásy
Spirálová zdrhovadla a zdrhovadlové pásy

STAP a.s. | Vilémov u Šluknova | Česká republika
tel.: +420 412 315 500 | fax: +420 412 315 505
e-mail: i n f o @ s t a p . c z