Popruhy

Výroba ve velkém množství šíří a tlouštěk z nejrůznějších materiálů a jejich kombinací – bavlna, len, juta, polyamid, polypropylen, polyester, aramidová vlákna (Technora®, Twaron®), vysokotlaký polyetylen (Dyneema®), speciální vlákna s nízkou hodnotou IR remisí.

Popruhy lze tkát jednobarevné, nebo s pruhy, s jednoduchými vzory i nápisy, s vetkanými reflexními páskami, s protiskluznou gumou, s vetkaným drátem nebo ve variabilních šířích. Aplikovat lze úpravu se sníženou hořlavostí, voduodpudivou, nešpinivou, antibakteriální, protihnilobnou, antiabrazivní, antistatickou a jiné.

Popruhy dokážeme potisknout nejen logy zákazníků, ale i maskáčovými vzory, vhodnými pro jakoukoliv armádu (včetně hodnot IR remisí).

Díky naší technologii jsme schopni popruhy nasekat na jednotlivé kusy tak, aby se konce netřepily (ultrazvukové řezání) včetně proseknutí otvorů o různých tvarů a průměrů, drukování a v neposlední řadě i různé typy konfekce (sešití popruhu s karabinou či přezkou – obojky, vodítka, úvazy, bezpečnostní komponenty...).

Popruhy Popruhy Popruhy Popruhy Popruhy Popruhy Popruhy Popruhy Popruhy